Paslanmaz Çelik Nikel Alaşımlı Kör Tahrik Borusu Flanşları

Müşterinin ihtiyaçlarına göre paslanmaz çelik flanş çeşitleri tedarik ediyoruz, sadece EN, DIN, ANSI, BS, JB standartlarına uygun flanşlar üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterinin çizimlerine ve örneklerine göre özel ve siparişe göre flanşlar üretiyoruz. Biz malzemeler mevcuttur: ...

Müşterinin ihtiyaçlarına göre paslanmaz çelik flanş çeşitleri tedarik ediyoruz, sadece EN, DIN, ANSI, BS, JB standartlarına uygun flanşlar üretmekle kalmıyor, aynı zamanda müşterinin çizimlerine ve örneklerine göre özel ve siparişe göre flanşlar üretiyoruz.

Malzemelerimiz mevcuttur: 316L, 304L, F316L, F304L, 1.4432, 1.4418, 1.4404, 1.4301, 1.4462, 2205, F51 vb. Flanşlarımız: kaynak boyunlu flanşlar, flanşlarda kayma, vidalı flanşlar, kör flanşlar, soket Kaynak flanşları vb.

Fabrikamız büyük makinalara sahipti ve çoğu flanş ihtiyacını karşılayabiliyor. Flanşları 15mm (1/2 ") ila 1500mm (60") nominal delik ve ANSI B 16.5 ve MSS, SP44 Serisi A ve B standartlarından makineyle işleme kapasitesine sahibiz. API6A'nın yanı sıra, Kompakt Flanşlar veya müşterilerin kendi gereksinimleri vardır.

Bizi deneyin, yalnızca bir çizim veya standart göndermeniz gerekir, sizin için flanş alanında doğru ortağımız olacağız.


Önde gelen Flanş üreticilerinden ve tedarikçilerinden birinden toptan özel paslanmaz çelik nikel alaşımlı kör tahrik borusu flanşlarına mı gideceksiniz? O zaman fabrikanızla hemen temasa geçebilirsiniz.

Hot Tags: Paslanmaz çelik nikel alaşımlı kör tahrik boru flanşları tedarikçiler, üreticiler, fabrika, toptan satış, özelleştirme
ilgili ürünler

Jingjiang Jinlun makine imalatı Co, Ltd