Elektrik Makineleri

Motorlu Yüksek Hızlı Frekans Makinesi İğleri

Motorlu Yüksek Hızlı Frekans Makinesi İğleri, CNC makineleri, işleme merkezleri, makine kalıp işleme merkezleri, işleme aletleri, ahşap işleme makineleri, santrifüj makineleri, cam işleme, fırça yapma, kilitleme ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Motor mili, düşük gürültülü, küçük boyutlu ve ...

Motorlu Yüksek Hızlı Frekans Makinesi İğleri, CNC makineleri, işleme merkezleri, makine kalıp işleme merkezleri, işleme aletleri, ahşap işleme makineleri, santrifüj makineleri, cam işleme, fırça yapma, kilitleme ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Motor milleri, 0.01-0.1 milyon dev / dak'a kadar hız ve 30kW'a kadar güç ile düşük ses, küçük titreşim, geniş tork kuvveti ve dengeli çalışma ile karakterize edilir.

Kesin işleme ekipmanları, bilimsel ve makul proses teknolojileri, gelişmiş test yöntemleri ve yumruk sınıfı montaj teknolojisi ile birlikte yüksek hassasiyetli ve yüksek hızlı seramik bilyalı rulmanlar ile şirket, yüksek hızlı motorları, Delme, frezeleme, taşlama ve oyma işlemleri için hızlı motorlu miller.


Öncü Elektrik Makineleri üreticilerinden ve tedarikçilerinden birine toptan sipariş motorlu yüksek hız frekansı makine iğleri mi yapacaksın? O zaman fabrikanızla hemen temasa geçebilirsiniz.

Hot Tags: Motorlu yüksek hızlı frekans makinesi iğleri tedarikçileri, üreticiler, fabrika, toptan satış, özelleştirme
ilgili ürünler

Jingjiang Jinlun makine imalatı Co, Ltd